Konkurs na najlepszą krawcową roku 2017 organizowany przez firmę Dresówka.pl Sp. z o.o. Spółka komandytowa przy udziale sponsorów: Janome, Alpha Technology, Prym oraz UltraMaszyna to nie tylko wspaniała zabawa i szansa na prezentację talentów i pasji ale również szansa na zdobycie tytułu i cennych nagród. 

Wspaniałe nagrody, które przygotowaliśmy dla zwycięzców to:

- Nagroda główna - 10 000 zł

- Nagroda za drugie miejsce - maszyna do szycia Janome Skyline S5

 

- Nagroda za trzecie miejsce - 2 500 zł

 

Oprócz trzech nagród głównych organizator przygotował 7 wyróżnień. Każda z wyróżniowych osób otrzyma kupon o wartości 250 zł do wykorzystania w sklepie internetowym www.dresowka.pl.

 - nagroda specjalna - wybrany kurs szycia lub kurs konstrukcji odzieży w pracowni ultraMaszyna. Nagroda przyznana zostanie przez jury składające się z przedstawiciela organizatora konkursu oraz przedstawiciela firmy ultraMaszyna. Nagrody nie może otrzymać pracownik ani najbliższy członek rodziny pracownika firmy.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Zasady przyznawania nagród znajdą Państwo na stronie regulaminu konkursu: TUTAJ

 Każda z osób, które zarejestrują się w portalu otrzyma jednorazowy kupon rabatowy 5% do wykorzystania w sklepie internetowym www.dresowka.pl. Kupony będą rozsyłane do użytkowników w dniu rozpoczęcia głosowania - 02.01.2018 r.